Zadanie pn. „Doposażenie Szkoły Muzycznej I stopnia w Tuchowie w instrumenty muzyczne (II)” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Świadectwa

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,

 

W związku z tegoroczną sytuacją epidemiologiczną w gminie Tuchów w naszej szkole nie odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Świadectwa będzie można odebrać od dnia 26 czerwca 2020 r. w sekretariacie szkoły w budynku A z zachowaniem zasad znajdujących się w Procedurrze odbierania świadectwa w Szkole Muzycznej I stopnia w Tuchowie – bardzo prosimy o zapoznanie się z nią.

Zachęcamy, aby w dzień zakończenia zajęć świadectwo odbierali jedynie Ci uczniowie, którzy w tym roku kończą naukę w szkole, a dokument jest im potrzebny w procesie rekrutacji do szkoły muzycznej II stopnia. Świadectwa będzie można odbierać w późniejszych terminach w godzinach pracy sekretariatu.

Każdorazowo przed wizytą należy zadzwonić do sekretariatu szkoły i umówić się na konkretną godzinę odbioru świadectwa – wizyty będą odbywać się co 10 minut w celu uniknięcia tłumu w szkole oraz abyśmy mieli czas na dezynfekcję klamki, długopisu oraz blatu – przypominamy, że odbiór świadectwa należy potwierdzić podpisem.

Bardzo prosimy, aby tegoroczni absolwenci przy odbiorze świadectwa przynosili swoje zdjęcie do tableau (tablo) – zdjęcia można bezpłatnie wykonać w zakładzie Foto Łątka.

 

Z pozdrowieniami,

w zastępstwie Dyrektora

Wojciech Gurgul

Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach

Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Miasto i gmina Tuchów